partner serwisu

IsoBuster 3.4 Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,29 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1283
Średnia ocena:
Twoja ocena:

IsoBuster to narzędzie służące do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt CD/DVD. Program ma wbudowaną większość znanych metod odzyskiwania pliku, dzięki czemu odzyskiwanie staje się skuteczniejsze.

IsoBuster wspiera wszystkie systemy plików występujących na płytach CD/DVD, odczytuje źle nagrane płyty, może skanować fizyczną powierzchnię płyty w poszukiwaniu błędów i rys, tworzy również obrazy płyty. Aktualna odsłona wspiera nośniki BD oraz HD DVD. Prócz funkcji odzyskiwania, program jest wygodnym narzędziem do przeglądania zawartości płyt i ich obrazów, oraz wyodrębniania poszczególnych plików lub utworów (w przypadku płyt AudioCD).

Najnowsza wersja oprócz ulepszeń i poprawek błędów zauważonych w poprzedniej wersji przynosi jedną znaczącą zmianę jaką jest wprowadzenie wtyczek dla odczytu i zapisu obrazów płyt. Pozwala to na wygodne dodawanie obsługi wybranego formatu przez praktycznie każdego z użytkowników, o ile dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami. Autorzy programu udostępniają bezpłatnie wszelkie niezbędne informacje by powstały tego typu wtyczki - wystarczy się z nimi skontaktować. Obecnie nie istnieją jeszcze żadne wtyczki, ale powinno się to zmienić wraz z upływem czasu.

IsoBuster

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.