partner serwisu

Internet Explorer 10 Blocker Toolkit 6.0.2800.1168

Pobierz
System:
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
96,0 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
778
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezbędnik każdego użytkownika, który chce świadomie podjąć decyzję instalacji przeglądarki Internet Explorer 10, a nie być do tego zmuszonym przez mechanizm Windows Update.

Firma Microsoft podjęła decyzję by najnowsza wersja przeglądarki Internet Explorer była automatycznie instalowana przez Windows Update, podobnie jak wszystkie aktualizacje, które zostaną w przyszłości wydane.

Zdając sobie sprawę, że takie podejście nie spodoba się każdemu, wydano specjalne narzędzie, którego zadaniem jest zablokowanie automatycznej aktualizacji przeglądarki Internet Explorer z poziomu Windows Update i Microsoft Update do wersji 10-tej. Po pobraniu aplikacji i jej uruchomieniu zostaniemy poproszeni o wskazaniem miejsca gdzie mają być wypakowane pliki. Następnie należy własnoręcznie uruchomić plik IE10_Blocker.bat, który dokona stosownych modyfikacji.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by użytkownik sam dokonał aktualizacji instalując najnowszą wersję przeglądarki z wcześniej pobranego pliku czy poziomu Centrum pobierania Microsoft. Blokada dotyczy tylko automatycznej aktualizacji, a nie aktualizacji jako takiej.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.