partner serwisu

Internet Explorer 11.0.9600.16428

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Język:
polski
Rozmiar:
31,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5210
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Internet Explorer 11 to kolejny etap w rozwoju przeglądarki internetowej firmy Microsoft. Nie poczyniono większych zmian w interfejsie użytkownika, ale za to dopracowano i przyspieszono renderowanie stron oraz czas reakcji w przypadku sterowania dotykiem.

W porównaniu z rozwiązaniami konkurencji, poprzednia wersja przeglądarki nie była demonem szybkości. Twórcy Internet Explorera wzięli to do serca i najnowsza odsłona jest naprawdę szybka. Osiągnięto to optymalizując i aktualizując wiele elementów odpowiedzialnych za renderowanie stron. Od teraz dekompresją obrazów w formacie JPG zajmuje się procesor graficzny, co skutkuje przyspieszeniem tego procesu nawet o 30%. Dodano pełną obsługę standardu WebGL, coraz częściej wykorzystywanego do tworzenia trójwymiarowej grafiki na stronach internetowych. Zmian doczekał się również silnik odpowiedzialny za interpretację języka JavaScript. IE11 to także lepsza obsługa standardu HTML5, zwłaszcza jeśli chodzi o odtwarzanie multimediów. Jakość filmów jest automatycznie dostosowywana do przepustowości łącza internetowego, a do odtwarzania zabezpieczonych plików nie potrzeba żadnych dodatkowych wtyczek.

Internet Explorer

W tej wersji przeglądarki umożliwiono przypinanie wybranych stron internetowych do paska zadań, by mieć do nich jak najszybszy dostęp. Wystarczy przeciągnąć ikonę strony z paska adresu przeglądarki na pasek zadań, a strona zostanie przypięta. Zmiany dotknęły także wyszukiwanie - wystarczy wpisać szukaną frazę w pasku zadań, a wybrana wcześniej jedna z kilku dostępnych wyszukiwarek (standardowo jest to Bing), wyświetli znalezione wyniki.

Z przeglądarki usunięto również kilka rzeczy:

  • oznaczono jako przestarzały document.all, blokując możliwość jego wykrycia, ale istniejący już kod korzystający z tego elementu będzie nadal działać
  • brak szybkich zakładek wywoływanych przez CTRL + Q
  • komenda Pracuj offline została usunięta z menu Plik
  • możliwość przeciągnięcia i upuszczenia zaznaczonej zawartości strony internetowej do innych programów np. Worda czy WordPada
  • możliwość wyświetlenia wszystkich ciasteczek na raz za pomocą narzędzie developerskich
  • możliwość wyłączenia przeglądania stron w kartach
  • brak obsługi Javy oraz innych dodatków w wersji przeglądarki dla systemu Windows RT
2014.11.17, 13:45
fajny ale brak dodatków
(wersja: 11.0.9600.16428)
Fajny ale ma kiepski wygląd i brak dodatków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.