partner serwisu

InstantStorm 2.0.1.0

Pobierz
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
2,10 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
54
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Łatwa w obsłudze aplikacja, pozwalająca na tworzenie własnych wygaszaczy ekranu z plików flash (.SWF). W przypadku nieco większego zaawansowania, użytkownik może skorzystać z rozmaitych opcji, mających wpływ na ostateczny kształt pliku wynikowego.

Stworzenie własnego wygaszacza z dowolnego filmu (np. klipu z YouTube) czy animacji za pomocą aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych trudności. Wystarczy, po uruchomieniu programu i stworzeniu nowego projektu (nasze działania w programie mogą zostać zapisane w formie plików projektu, dzięki czemu użytkownik będzie mógł wrócić do nich później), wskazać plik .SWF (aby zapisać materiał filmowy do tego formatu, można wykorzystać któryś z konwerterów wideo, dostępnych na naszej stronie) oraz podać tytuł naszego dzieła. Po wykonaniu tych czynności można przystąpić do zapisywania wskazanego materiału wideo w formie wygaszacza ekranu. Można zapisać go albo jako plik .SCR (który należy własnoręcznie przenieść do odpowiedniego folderu), albo jako plik .EXE, zintegrowany z tradycyjnym instalatorem, dzięki któremu z łatwością umieścimy wygaszacz w systemie.

InstantStorm

Podczas tworzenia wygaszacza, użytkownik może skorzystać z opcji takich jak np. określenie rozdzielczości jego wyświetlania, akcję, po której nastąpi powrót do pulpitu, wersję FlashPlayera potrzebną do poprawnego działania, a także typy ustawień, które mogą zostać zmienione podczas jego konfguracji. Istnieje też możliwość zaprojektowania (w ograniczonym zakresie) instalatora (można zmienić m.in. ekran powitalny, treść licencji, komunikat końcowy, a także zabezpieczyć całość hasłem).

2014.12.14, 23:33
:-)
(wersja: 2.0.1.0)
Prościutki w obsłudze...i wreszcie mam swój spersonalizowany wygaszacz :-D
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.