partner serwisu

IncrediMail 2 6.26 Build 4870

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
11,1 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
18008
Średnia ocena:
Twoja ocena:

IncrediMail to nietypowy program pocztowy, oferujący wiele funkcji związanych z personalizacją wysyłanych wiadomości przy pomocy zabawnych animacji, obrazków czy całych pakietów tematycznych.

Zawiera wszystkie niezbędne funkcje obsługujące połączenia z serwerami zwykłymi POP3, IMAP, jak i szyfrowanymi (POP3S, IMAPS). Pozwala na stosowanie wtyczek antyspamowych i innych rozszerzeń. Jedną z głównych zalet programu jest bardzo elastyczne i kolorowe GUI, które spełni wymagania użytkowników lubiących "wodotryski". Różnego typu animacje i emotki umilą czas spędzony podczas odbierania/redagowania maili. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć z nim problemów.

 

IncrediMail

2011.01.29, 23:19
Kolorowy zawrót głowy
(wersja: 6.26 Build 4870)
Ten program pocztowy jest całkiem przyzwoicie wyszykowany. Sprawia jedynie i to tradycyjnie pewne kłopoty przy używaniu niektórych znaków diakrytycznych w polskich literach. Tak więc mimo, że program jest graficznie dość atrakcyjny, to jeśli ktoś chciałby pisać zupełnie poprawnie po polsku, nie będzie z niego zadowolony. Program oferuje wiele możliwości graficznego wzbogacenia zawartości listów. Problem w tym, że nie wszystkie programy pocztowe i webmail odczytują owe wielobarwne przesyłki, a więc cała robota na nic i efektu brak. Mnie osobiście jednak IncrediMail bawi i cieszy i czasami na jakiś czas ściągam sobie ów program i uszczęśliwiam znajomych kolorowymi mailami. Tak więc nieco dla kaprydsu daję trzy gwiazdki, samemu używając Mozilla Thunderbird i płatny PocoMail.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.