partner serwisu

IconUtils 5.39

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
15,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
971
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zbiór kilku aplikacji, pozwalających na samodzielne tworzenie efektownych ikon oraz ich późniejszą edycję.

IconUtils składa się z kilku narzędzi: IconLover, Any to Icon, Icon to Any, Icon Replacer oraz AhaView. 

IconLover to podstawowe narzędzie, służące do tworzenia ikon. Możemy przygotowywać je zarówno dla Windows, jak i dla Androida lub iOS - aplikacja oferuje duży wybór szablonów rozdzielczości oraz głębi kolorów. Podczas pracy możemy skorzystać z licznych narzędzi, m.in. pędzla, pióra, kształtów, gumki do mazania czy dodawania tekstu.

Any to Icon pozwala na konwersję wybranych przez nas obrazów do formatu .ICO. Przed konwersją możemy skonfigurować rozdzielczość, głębię koloru, a także kilka innych opcji. Odwrotnością aplikacji jest Icon to Any, umożliwiający zapisanie plików ikon do jednego z popularnych formatów graficznych, m.in. .JPEG, .BMP, .PNG, .TIFF .czy .PSD.

Icon Replacer to narzędzie służąca do zarządzania ikonami, zagnieżdżonymi w plikach .EXE i .DLL. Możemy za jego pomocą podmienić ikonę danego programu na inną, usunąć ją lub też wyeksportować do pliku .ICO. 

AhaViewv to prosta przeglądarka grafiki, umożliwiająca m.in. konwersję obrazków, zmianę ich rozmiarów, zapisanie jako ikon oraz wyświetlenie ich większej ilości w formie pokazu slajdów.

Okres testowy: 30 dni

Ograniczenia wersji testowej: przypomnienie o rejestracji po każdym uruchomieniu, konwersja maksymalnie 5 plików na raz.

IconUtils

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.