partner serwisu

IceCream Slideshow Maker 2.64

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
19,5 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
319
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta aplikacja, umożliwiająca przygotowanie pokazu slajdów ze zdjęć i zapisanie go jako wideo.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, co w połączeniu z małą liczbą opcji konfiguracyjnych sprawia, że nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z jego obsługą.

IceCream Slideshow Maker rozpoznaje pliki graficzne zapisane w formatach .JPEG, .JPG, .PNG oraz .BMP – mogą być one dodawane albo pojedynczo, albo w postaci całych folderów . Grafiki możemy dodawać też za pomocą mechanizmu „drag and drop” (przeciągnij i upuść).

Wczytane fotografie możemy dowolnie przemieszczać, ustalając kolejność, z jaką będą się one wyświetlane podczas pokazu. Wśród dostępnych ustawień znajdziemy opcję określenia czasu wyświetlania danego zdjęcia (od 1 do 20 sekund) oraz wyboru sposobu przejścia (dostępnych jest ich ponad 20 rodzajów). Można też m.in. podać rozdzielczość pokazu oraz określić, czy obrazy mają być dopasowywane do ekranu, czy wyświetlane w swoim domyślnym rozmiarze i proporcjach. Pokaz można dodatkowo urozmaicić podkładem muzycznym – aplikacja pozwala na dodanie plików .MP#, .WAV oraz .WMA.

Plik wynikowy jest zapisywany w formacie .MKV (obraz kompresowany jest kodekiem AVC, zaś dźwięk Vorbis) – jego framerate (ilość klatek na sekundę) wynosi 25 kl/s. 

IceCream Slideshow Maker

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.