partner serwisu

IceCream Image Resizer 1.50

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
15,4 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1047
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Proste narzędzie, służące do zmiany rozdzielczości naszych zdjęć. 

Aplikacja może być przydatna w sytuacji, gdy np. mamy wrzucić naszą fotografię na stronę internetową, która przyjmuje wyłącznie zdjęcia „nie większe niż...”. Jeśli wcześniej nie dokonywaliśmy korekt w rozmiarach zdjęć, lecz pobieraliśmy je bezpośrednio z aparatu fotograficznego, mogą one być za duże. IceCream Image Resizer likwiduje ten problem, pozwalając w łatwy i szybki sposób zmienić wymiary zdjęcia.

Po wyborze pojedynczej fotografii (wspierane formaty to .JPEG, .JPG, .GIF, .PNG, .BMP oraz .TIFF) lub całego folderu z obrazami (także za pomocą mechanizmu „drag and drop”, czyli przeciągnij i upuść), których rozdzielczość chcemy zmienić, możemy albo dodać do kolejki kolejne, tak by potem zmienić ich rozmiary hurtowo, za pomocą jednego kliknięcia, albo przejść do konfiguracji ustawień. W tym miejscu istnieje możliwość ustawienia wszystkiego ręcznie, albo wybrać jeden z kilku profili: Email (1024x768 pikseli), 320x200, Facebook Timline Cover (851x851) lub Desktop (aktualna rozdzielczość pulpitu).

W przypadku samodzielnego wprowadzania ustawień mamy do dyspozycji pola określające ilość pikseli w pionie oraz w poziomie.Wartości, które chcemy nadać zdjęciu (np. 800x600), można wpisać zarówno do obu, jak i tylko do jednego z nich, deaktywując drugie. Dostępne opcje pozwalają na utrzymanie współczynnika kształtu zdjęcia (wówczas nawet przy wpisaniu dwóch różnych wartości tylko jedna z nich zostanie zastosowana do zdjęcia – druga dostosuje się do niej właśnie w oparciu o współczynnik kształtu) lub rezygnację z tego. 

IceCream Image Resizer

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.