partner serwisu

IRONCAD 17.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,24 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
689
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja służąca do profesjonalnego projektowania w środowisku CAD 2D i CAD 3D. Projektowanie 3D w systemie IRONCAD oparte jest o technologię „przenieś-upuść”(ang. drag and drop), co pozwala na sprawną obsługę programu nawet przez początkujących użytkowników.

Program oferuje rozmaite funkcje wspomagające proces modelowania przez cały czas jego trwania – od prac koncepcyjnych aż po zmiany poprodukcyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest swobodne wprowadzanie zmian w dowolnym momencie projektowania.

IRONCAD zawiera rozbudowany szkicownik 3D, oferujący wiele rozmaitych narzędzi, jak np. wyciąganie po profilach, wyciąganie po ścieżce, podział, lustro, sfazowanie czy pochylenie. Ponadto użytkownik może skorzystać z rozbudowanych katalogów, zawierających m.in. predefiniowane operacje 3D, części, zespoły, tekstury, kolory, animacje. Warte wspomnienia jest też narzędzie TriBal, pozwalające w bardzo prosty sposób przenosić i obracać obiekty trójwymiarowe, a także dokonywać skomplikowanych transformacji.

Innym z zastosowań programu jest projektowanie i rozwijanie detali z arkusza blachy – możliwe przy tym jest rozwijanie najbardziej skomplikowanych detali giętych z arkusza blachy, a także rozwijanie rur, przejściówek, stożków i przenikanie elementów. Ponadto IRONCAD pozwala na zaawansowane modelowanie hybrydowe, tworzenie fotorealistycznych renderingów i wizualizacji, a także zapewnia wygodną pracę z dokumentacją techniczną 2D. Warto wspomnieć też o rozbudowanej bibliotece gotowych elementów i operacji, z których użytkownik może w każdej chwili skorzystać.

Uwaga: do pobrania pliku niezbędne jest wypełnienie krótkiego formularza

Okres testowy: 30 dni

IRONCAD

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.