partner serwisu

IObit Uninstaller 7.0.2.32

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
12,3 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2060
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze program, pozwalający na dokładniejsze usuwanie zainstalowanych aplikacji niż w przypadku korzystania z systemowego modułu „Programy i funkcje”/„Dodaj/usuń programy”, 

Za pomocą IObit Uninstaller możemy odinstalować zarówno programy, jak i różnego rodzaju paski narzędziowe i wtyczki dla przeglądarek internetowych. Niektóre spośród aplikacji mogą być usunięte za pomocą przycisku „Odinstaluj szybko” – wówczas liczba kliknięć i operacji wykonywanych przez użytkownika jest ograniczona do minimum, a całą pracę wykona za nas IObit Uninstaller. Po zakończeniu całego procesu zostaje uruchomione gruntowne skanowanie systemu w poszukiwaniu pozostałości skasowanego programu.

Jeśli chcemy, możemy przed kasowaniem utworzyć punkt przywracania, który pozwoli wrócić do stanu sprzed deinstalacji. Bardzo przydatna będzie z pewnością możliwość hurtowego usunięcia kilku (lub większej ilości) aplikacji jednocześnie, dzięki czemu cały proces deinstalacji przebiegnie dużo szybciej i sprawniej, zwłaszcza jeśli użyje się w przypadku programów, dla których dostępna jest opcja „Odinstaluj szybko”.

Jeśli posiadamy bardzo dużo zainstalowanych aplikacji, pomocna będzie funkcja ich filtrowania. Umożliwia ona wyświetlenie m.in. rzadko używanych programów, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy te, które są nam niepotrzebne i tylko zabierają cenne zasoby sprzętowe. Inną przydatną możliwością jest opcja „Wymuś dezinstalację”, pozwalająca na usunięcie takich aplikacji (oraz ich pozostałości). które odmówiły współpracy z tradycyjnym deinstalatorem.

IObit Uninstaller

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.