partner serwisu

IObit MacBooster 2.1.3

Pobierz
System:
Mac OS X (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
26,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
150
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Łatwa w obsłudze aplikacja, pozwalająca na utrzymywanie porządku oraz optymalizację naszego Maca w celu jego jak najsprawniejszego działania.

MacBooster po uruchomieniu umożliwia przeprowadzenie skanowania, które ma na celu zbadanie poziomu bezpieczeństwa komputera, odnalezienie niepotrzebnych plików oraz wykrycie problemów, mogących mieć wpływ na wydajność systemu. Po jego zakończeniu można, za pomocą przycisku „Fix”, kompleksowo przeprowadzić sugerowane działania optymalizacyjne lub też wykonać je ręcznie, każde z osobna. Jeśli zdecydujemy się oddzielnie przeprowadzić wspomniane czynności, możemy zdecydować, które spośród proponowanych „śmieci” mają zostać usunięte, a także dokonać samodzielnej optymalizacji bezpieczeństwa (poprzez m.in. usunięcie wirusów i maleware) oraz wydajności systemu.

Wśród innych przydatnych narzędzi, oferowanych przez aplikację, znajdziemy moduł pozwalający oczyścić pamięć operacyjną komputera ze zbędnych procesów. Jego obsługa jest niezwykle prosta i sprowadza się do wciśnięcia przycisku, odpowiedzialnego za czyszczenie – resztą zajmie się MacBooster. Inne istotne funkcje programu to kontrola usług, uruchamianych wraz z systemem, panel pozwalający na deinstalację programów wraz z usunięciem pozostałości po nich, wyszukiwarkę duplikatów oraz plików dużych rozmiarów, które mogą zostać usunięte, a także osobne narzędzie, poszukujące zduplikowanych zdjęć.

Okres testowy: 14 dni

MacBooster

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.