partner serwisu

IObit Driver Booster 3 beta 2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
13,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
574
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wersja testowa aplikacji zarządzającej znajdującymi się w systemie sterownikami oraz dbającej o to, by zawsze była zainstalowana ich najnowsza wersja. 

Program po zainstalowaniu dokonuje szybkiego skanowania w poszukiwaniu wszelkich zainstalowanych sterowników oraz rozmaitych bibliotek (takich jak np. Java, Adobe Air czy Adobe Flash), wymaganych do uruchamiania wielu aplikacji, po czym wyświetla ich listę w bardzo czytelnej formie. W przypadku każdej z pozycji mamy możliwość sprawdzenia jej producenta, obsługiwanego przez nią urządzenia (w przypadku sterowników sprzętowych), a także dokładnej wersji wraz z datą publikacji. Jeśli Driver Booster wykryje, że posiadamy przestarzałe oprogramowanie, a dostępna jest jego aktualizacja, powiadamia o tym użytkownika, który od razu ma możliwość jej zainstalowania.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa całego procesu aplikacja tworzy punkty przywracania. W wypadku wystąpienia problemów z pracą komputera umożliwiają one powrót do stabilnego działania. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość ustawienia automatycznego skanowania w określonych odstępach czasu, dzięki czemu nie umkną nam żadne aktualizacje sterowników. Warto dodać, że Driver Booster wspiera pobieranie z serwerów proxy.

IOBit Driver Booster

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.