partner serwisu

IObit Driver Booster 5.3.360

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
17,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
14050
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja zarządzająca znajdującymi się w systemie sterownikami i dbająca o to, by zawsze była zainstalowana ich najnowsza wersja. 

Program po zainstalowaniu dokonuje szybkiego skanowania w poszukiwaniu wszelkich zainstalowanych sterowników, po czym wyświetla ich listę w bardzo czytelnej formie. W przypadku każdego z nich mamy możliwość sprawdzenia jego producenta, obsługiwanego przez niego urządzenia, a także dokładnej wersji wraz z datą publikacji. Jeśli Driver Booster wykryje, że posiadamy przestarzały sterownik, a dostępna jest jego aktualizacja, powiadamia o tym użytkownika, który od razu ma możliwość jej zainstalowania.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa całego procesu aplikacja tworzy punkty przywracania. W wypadku wystąpienia problemów z pracą komputera umożliwiają one powrót do stabilnego działania. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość ustawienia automatycznego skanowania co określony czas, dzięki czemu nie umkną nam żadne aktualizacje sterowników. Warto dodać, że Driver Booster wspiera pobieranie z serwerów proxy.

Uwaga: po zainstalowaniu programu instalator proponuje instalację aplikacji Advanced SystemCare, co można jednak pominąć.

2014.10.30, 04:26
Uwaga
(wersja: 2.0.3.69)
Po 'aktualizacji ' 1 sterownika restart i system nie wstaje ! To jednak mały problem gdy chciałem postawic system od nowa okazało się że to COŚ sformatowało mi dysk ssd z partycją systemową i drugą z danymi nie mam pojęcia jak to jest możliwe . Dodam jeszcze że kiedyś uzywałem tego programu do aktualizacji kilku sterowników i program usuwałem bo zostawiał jakiś syf wykryty przez AdwCleaner !
2014.08.22, 22:46
Spoko
(wersja: 1.5.0.60)
Niedawno wykonywałem reinstalację systemu, co wiązało się z wykopaniem wszystkich płyt ze sterownikami, szukaniem niektórych w internecie itp. Wydawało mi się, że wszystko jest aktualne...ale okazało się, że nie. Aplikacja wykryła, że kilka sterowników może zostać zaktualizowanych. Bałem się trochę, ale zaufałem jej i pozwoliłem wykonać instalację najnowszych wersji... Od tamtego czasu z komputerem nic złego się nie dzieje, więc wygląda na to, że Driver Booster instaluje dobre sterowniki :-)
2015.02.07, 14:08
Piszecie że to wersja 2.2 , ale ściąga się wersja 2.1- poprawcie to
2015.03.23, 20:04
Ludzie kochani, od ponad miesiąca wciskacie ludziom starą wersje, patrzcie na to co robicie (bo trochę siara (: )