partner serwisu

IDrive 6.7.0.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
21,9 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2354
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana usługa do synchronizacji danych między urządzeniami i wykonywania kopii zapasowych plików zapisanych na twardym dysku komputerów PC i Mac, oraz w pamięci urządzeń przenośnych.

IDrive jest rozbudowaną usługą, dzięki której możliwa jest synchronizacja plików między podłączonymi do konta urządzeniami. Drugim z głównych zadań IDrive jest wykonywanie kopii zapasowych plików przechowywanych w pamięci komputerów i urządzeń przenośnych. Współpracuje z komputerami PC, oraz Mac, a także urządzeniami przenośnymi z systemem Android, iOS i Windows Phone.

W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych usług, IDrive umożliwia synchronizację plików między wszystkimi urządzeniami, także mobilnymi. Kopie zapasowe nie ograniczają się do napędów podłączonych bezpośrednio do komputerów i innych urządzeń. Mogą być wykonywane z dowolnego nośnika, czy zasobu sieciowego. Zarchiwizowane pliki następnie mogą być poddane kompresji i szyfrowaniu. IDrive obsługuje kilka rodzajów kopii, w tym inkrementalne,czasu rzeczywistego, serwerów bazodanowych, czy Facebooka.

Dzięki umieszczaniu kopii w chmurze, możliwy jest dostęp do nich z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia, oraz udostępnianie plików lub całych folderów innym osobom.

IDrive w wersji darmowej oferuje 5GB przestrzeni na pliki.

Uwaga: Aplikacja w wersji dla MacOS posiada odrębną numerację i dostępna jest w wersji 3.1.0.7.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.