partner serwisu

HomeBank 5.0.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
15,5 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
327
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatne narzędzie, pozwalające na zarządzanie domowym budżetem. Dzięki niemu, poprzez kontrolę własnych finansów i wyszukiwanie zbędnych wydatków, użytkownik może zacząć wydawać lub oszczędzać pieniądze w efektywniejszy sposób. 

Na samym początku warto wspomnieć o łatwości obsługi aplikacji. Korzystanie z niej po krótkim zapoznaniu się nie powinno przysparzać nikomu większych trudności, dzięki czemu w zasadzie każdy, nawet najbardziej początkujący użytkownik, będzie mógł używać jej bez większych trudności.

Za pomocą HomeBank można tworzyć i zarządzać różnymi typami rachunków, takimi jak np. konto bankowe, inwestycje czy gotówka w portfelu. Do każdego z nich w dowolnym momencie mogą zostać dopisane nowe przychody, jak również i wydatki, opatrzone dokładną datą, komentarzem oraz przyporządkowane do odpowiedniej kategorii (którą definiujemy sami), odbiorcy oraz do sposobu płatności (np. przelew, karta kredytowa, gotówka), co pozwoli nie pogubić się w ich zwiększającej się liczbie. Istnieje możliwość dodawania transakcji stałych, takich jak np. opłaty za internet, czynsz czy karnet na basen, dzięki czemu nie będzie potrzeby każdorazowego dopisywania ich do wykonanych transakcji – program zrobi to automatycznie.

HomeBank

Dla lepszego zobrazowania, co pochłania najwięcej pieniędzy, można skorzystać z opcji wyświetlania diagramu (kołowego lub słupkowego), obejmującego wybrany przez nas okres (może to być np. cały rok, ostatni lub bieżący miesiąc czy też poprzedni kwartał). Nasze wydatki mogą być też filtrowane według poszczególnych kategorii, sposobów płatności czy odbiorców. Przydatną opcją może być zarządzanie budżetem, pozwalające określić comiesięczną kwotą (zarówno w całości, jak i dla poszczególnych kategorii), przeznaczoną na nasze wydatki. Warto wspomnieć też o możliwości importu plików .QIF, .OFX, .CSV.

Uwaga: instalator programu dla Windows pozwala wybrać, czy aplikacja ma zostać zainstalowana w sposób tradycyjny, czy jako wersja portable

Uwaga: autor aplikacji udostępnia ją dla różnych dystrybucji Linuksa - szczegóły odnośnie instalacji dla jego poszczególnych wersji można znaleźć na stronie pobierania - zostaniemy na nią przekierowani po kliknięciu przycisku "Pobierz"

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.