partner serwisu

Hola 1.11.119

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Windows 10 (x32)
Windows 8.1 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
21,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
10366
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca wykorzystanie sieci złożonej z komputerów (oraz innych urządzeń) i łącz internetowych innych użytkowników do ukrycia własnego adresu IP, oraz przeglądania stron internetowych z wykorzystaniem adresów IP wykorzystywanych w innych krajach.

Hola jest darmową aplikacją i usługą umożliwiającą ukrycie własnego adresu IP podczas przeglądania zasobów sieci Internet. Umożliwia również dostęp do serwisów internetowych, które są zablokowane na terenie danego kraju. Usługa bazuje na wykorzystaniu łącz internetowych i adresów IP innych użytkowników podłączonych do sieci Hola, innymi słowy to użytkownicy tworzą sieć i dzielą się swoimi zasobami oraz łączami internetowymi. Możliwe jest wybranie, przez który kraj mają być tunelowane połączenia.

Aplikacja umożliwia także, według zapewnień jej twórców, na znaczne przyspieszenie ładowania stron internetowych i wideo poprzez wykorzystanie kompresji (sięgającej 30%), zachowywanie kopii przeglądanych stron i pobieranych plików lokalnie na komputerze, oraz przez kierowanie wielu połączeń przez najbliżej znajdujące się tzw. węzły (czyli łącza internetowe znajdujących się najbliżej użytkowników).

Hola bazuje na usłudze VPN, jednak w odróżnieniu od innych rozwiązań połączenia nie są nawiązywane ze specjalnie uruchomionymi serwerami, a komputerami innych użytkowników.

Aplikacja dla Windows instaluje oprogramowanie wraz z usługą VPN i działa ze wszystkimi przeglądarkami. Obsługiwana jest przez stronę internetową uruchamianą po kliknięciu na ikonie aplikacji w zasobniku systemowym.

Przygotowane zostały również wersje Hola dla systemu Android, Hola jako wtyczki do przeglądarek, oraz przeglądarka Torch z obsługą Hola.

Uwaga: aplikacja dostępna jest w osobnych wersjach na systemy Windows 32- lub 64-bitowe. Pierwszy z linków zawiera wersję 32-bitową, a drugi 64-bitową. Należy wybrać wersję odpowiednią dla systemu operacyjnego.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.