partner serwisu

Heroes of Might & Magic III Complete pełna wersja

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
64011
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Kompletne wydanie trzeciej części kultowej serii gier strategicznych, które zdobyły serca graczy na całym świecie. Oprócz podstawowej gry zawiera także dodatki Armageddon's Blade oraz The Shadow of Death, które wydłużą rozgrywkę o kolejne dziesiątki godzin.

W Heroes of Might & Magic gracz sprawuje kontrolę na kilkoma bohaterami, pod którego dowodzeniem znajduje się armia, w skład której wchodzić mogą różnego rodzaju oddziały, począwszy od łuczników i rycerzy, przez ogry, szkielety, wampiry, na różnego rodzaju smokach skończywszy. Główna rozgrywka toczy się na mapie świata, po której przemieszczamy się bohaterami w poszukiwaniu artefaktów, złota czy też w celu zajęcia kopalń, tartaków a także wrogich miast. Zarządzanie miastami to również jeden z elementów rozgrywki, gdyż to od nas zależy w jakiej kolejności będziemy budować w nich kolejne budynki, a tym samym jakie oddziały będzie można z rekrutować do naszej armii. Odpowiednie wzmocnienie miast pomoże podczas oblężeń, a szkoła magów pozwoli nauczyć naszych bohaterów sztuk magicznych. Większa ilość miast oraz kopalń to większa ilość zasobów przybywająca każdego dnia na nasze konto, a jak wiadomo bez złota i materiałów, rozwój miast czy zaciąg armii będzie bardzo utrudniony. W grze dostępne jest kilka rodzajów miast, a każde z nich pozwala rekrutować inne jednostki.

Ostatni element rozgrywki to bitwa, gdzie na heksagonalnej planszy stają na przeciw siebie dwie armie. To od zdolności dowódczych gracza, wyszkolenia poszczególnych bohaterów oraz samej armii zależy przebieg potyczki i ewentualne łupy - przeciwnik może salwować się ucieczką, a tym samym pozbawić nas zdobyczy wojennych. Każda bitwa wzmacnia naszych bohaterów, pozwalając rozwijać ich cechy oraz umiejętności.

W grze znajdziemy trzy bardzo rozbudowane kampanie (po jednej z każdego dodatku plus kampania podstawowa), w których poszczególne scenariusze wymagają od nas spełnienia różnych warunków zwycięstwa: pokonanie wszystkich wrogów, zdobycie wszystkich miast, zdobycie określonej ilości zasobów czy też odnalezienie Świętego Grala. Co ważne, podczas rozgrywki fabularnej nasi bohaterowie przechodzą do kolejnych scenariuszy, więc istotnej jest by wykorzystać wszelkie możliwe sposoby w każdym ze scenariuszy na rozwój ich umiejętności. Oprócz trybu fabularnego możliwe jest rozegranie pojedynczych scenariuszy w trybie pojedynczego gracza, a także rozgrywka wieloosobowa, w tym tryb pozwalający grać w kilka osób na jednym komputerze.

Uwaga:

Grę Heroes of Might & Magic III Complete można nabyć w sklepie GOG.com.

Heroes of Might & Magic III Complete

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.05.11, 23:26
Moja ulubiona gierka i wspominam dawno temu - Heroes of Might & Magic III