partner serwisu

Hello Neighbor Pre-Alpha

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
370 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
16372
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Skradanka z elementami horroru, w której wcielamy się w jednego z mieszkańców małego osiedla, próbującego za wszelką cenę poznać tajemnicę mieszkającego na przeciwko sąsiada.

Odkrycie tego co kryje nasz sąsiad w swojej piwnicy nie będzie to łatwe. Drzwi do nie niej są zamknięte, a sąsiadem kieruje zaawansowana sztuczna inteligencja, która uczy się na podstawie każdego naszego ruchu. Weszliśmy raz przez okno na tyle domu? Następnym razem musimy być bardzo ostrożni gdyż mogą czekać tam na nas pułapki na niedźwiedzie. Wkradliśmy się frontowymi drzwiami? Sąsiad na pewno zamontuje kamery. W sytuacji niebezpieczeństwa bierzemy nogi za pas i uciekamy? Sąsiad nie jest w ciemię bity i na pewno znajdzie skrót, który pozwoli mu nas złapać, jeśli nie tym, to następnym razem. To tylko kilka z wielu przykładów tego czego możemy się spodziewać w tej sandboxowej grze, w której bezpłatną wersję pre-alpha możemy zagrać. Gra oferuje wiele interakcji ze światem np. możemy schować się pod łóżkiem czy w szafie, zbić okno, uszkodzić piec itd. Każdy z elementów wyposażenia domu jest interaktywny i może być użyty by przechytrzyć tajemniczego sąsiada.

Wersja demo oferuje bardzo prosty dom oraz podstawowe elementy rozgrywki. Została ona stworzona niejako na dowód tego, że możliwe jest stworzenie ciekawej rozgrywki opartej na pomyśle włamywania się do domu sąsiada, który sterowany przez komputer uczy się naszego zachowania i stara się wyprzedzić nasze ruchy.

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i5
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 770
  • Dysk twardy: 2 GB wolnego
  • Dźwięk: Stereo, sugerowane słuchawki

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.