partner serwisu

HP USB Disk Storage Format Tool 5.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
548 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
8220
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie przeznaczone do formatowania wszystkich rodzajów nośników pamięci (pendrive, dyski, karty pamięci w czytniku), które można podłączyć do komputera przez port USB.

Aplikacja automatycznie wykrywa obsługiwane urządzenia, dzięki czemu nie powinno dojść do sytuacji, w której sformatujemy nieodpowiedni nośnik. Cała operacja sprowadza się do wyboru litery nośnika, następnie zdecydowaniu się, jaki system plików chcemy mieć (NTFS, FAT, FAT32, EXFAT) oraz czy chcemy, by formatowanie odbywało się w trybie szybkim czy pełnym. Podczas tej operacji możliwe jest jeszcze skanowanie nośnika w poszukiwaniu błędów i ich automatyczne naprawianie.

Warto odnotować, że HP USB DISK Storage Format Tool, w przeciwieństwie do standardowego mechanizmu formatowania systemów Windows i innych aplikacji tego typu, umożliwia użycie FAT32 jako systemu plików dla nośników o pojemności większej niż 32 GB.

Uwaga: W systemach Windows Vista i nowszych, do poprawnego działania aplikacji, niezbędne jest uruchomienie jej z uprawnieniami administratora.

HP USB Disk Storage Format Tool

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.