partner serwisu

Guitar Rig Pro 5.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
597 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
8868
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bardzo rozbudowane i zaawansowane narzędzie, służące do programowego przetwarzania w czasie rzeczywistym sygnału z gitary elektrycznej, podłączonej do komputera. 

Za pomocą aplikacji możemy wykonać na naszych utworach gitarowych wiele operacji, związanych z nakładaniem rozmaitych efektów, zmieniających brzmienie naszego instrumentu, a także symulujących różnorodne urządzenia, używane podczas tworzenia muzyki gitarowej. Interfejs programu na pierwszy rzut oka może nieco przerazić, jednak po krótkim zapoznaniu się z nim nawet początkujący użytkownicy powinni być w stanie korzystać z najważniejszych opcji.

Guitar Rig Pro

Wśród efektów i narzędzi, z których możemy skorzystać, znajdziemy m.in. Amplifier, Echo, Delay, Pitch, Reverb, efekty dynamiczne (takie jak np. kompresory lub redukcja szumu) czy EQ - w każdym z tych przypadków mamy do wyboru kilka różnych wariantów, nad którymi mamy pełną kontrolę. Ponadto program oferuje wiele szablonów ustawień, z których możemy skorzystać, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dowolnie je modyfikować i zapisywać, dzięki czemu będzie można używać ich w późniejszej pracy.

Uwaga: po kliknięciu "Pobierz" zostaniemy przeniesieni na stronę producenta - aby pobrać program, należy podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłany link do instalatora

Wersja testowa: program wyłącza się po 30 minutach, brak możliwości zapisu dźwięku, wyłączona funkcja total recall

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.