partner serwisu

Guitar FX BOX 3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,43 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
919
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na korektę brzmienia, a także dodająca w czasie rzeczywistym rozmaite efekty do dźwięków gitary, podłączonej do komputera.

Interfejs programu zaraz po uruchomieniu może nieco przytłoczyć, zwłaszcza w przypadku osób, które są początkującymi muzykami, jednak nawet po krótkim zapoznaniu się z nim powinny one być w stanie poradzić sobie z jego obsługą. Guitar FX BOX zawiera wiele różnorodnych efektów, urozmaicających brzmienie naszej gry gitarowej. Wśród znajdziemy m.in. I/O Equalizaer, Echo, Reverb, Pitch, Chorus, Phaser, AutoWah, AmpSim, Distortion, Tremolo. Każdy z nich może być dowolnie konfigurowany, zaś finalne ustawienia możemy zapisać w formie szablonów, tak by mieć potem do nich szybki dostęp (także za pomocą konfigurowalnych skrótów klawiaturowych). Oprócz dodatkowych efektów program daje dostęp do kilku przydatnych narzędzi, takich jak m.in. metronom, pozwalający kontrolować tempo i głośność instrumentu, czy tuner, umożliwiający korektę częstotliwości dźwięku.

Guitar FX BOX

Producent przyrównuje Guitar FX Box do dobrej kolekcji pedałów gitarowych – dzięki aplikacji nie będzie konieczne, podczas tworzenia muzyki, korzystanie z dodatkowych urządzeń elektronicznych. Dużą zaletą programu jest małe opóźnienie sygnału, rzędu kilku milisekund, dzięki czemu użytkownik nie usłyszy przerw między wykonaniem a odtworzeniem danego dźwięku.

Okres testowy: 30 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.