partner serwisu

GstarCAD 2015 build 150701

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
150 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
413
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja CAD (ang. Computer Aided Design projektowanie wspomagane komputerowo), przeznaczona dla przedstawicieli takich zawodów, jak architekci, elektrycy czy konstruktorzy. Służy ona m.in. do sporządzania rysunków technicznych czy też przygotowywania projektów rozmaitych instalacji. Stanowi ona bardzo dobrą, a przy tym dużo tańszą alternatywę dla programu AutoCAD.

GstarCAD zapewnia pełną kompatybilność z plikami .DWG (używanymi przez AutoCAD w wersjach od 2.5 do 2015; warto dodać, że podczas ich otwierania nie jest wykonywana konwersja, dzięki czemu nie następuje utrata żadnych danych), interfejs podobny do tego obecnego w produkcie firmy Autodesk, a także wsparcie dla znanych z niego narzędzi. Dużą zaletą niewątpliwie jest lekkość silnika, na bazie którego działa program, co sprawia, że pomimo faktu niezużywania podczas pracy dużych zasobów sprzętowych całość działa wydajnie i płynnie.

Aplikacja posiada pokaźną i ciągle powiększającą się bibliotekę profesjonalnych nakładek branżowych, w tym tak znane produkty jak CADprofi, Pakiet GeoX czy eCAD, a także duże możliwości w zakresie eksportu plików – dostępne jest eksportowanie projektów do rozszerzeń .BMP, .WMF, .EMF, .SVG, .DWF, .EPS, .WMF, .EMF, .SLD oraz .PDF. Program pozwala też na pełną wymianę danych z Excelem, wykorzystywanie skryptów Lisp/Vlisp, a także wspiera pracę z rysunkami o dużych wymiarach.

Uwaga: do pobrania pliku niezbędne jest wypełnienie krótkiego formularza

Uwaga: dostępne wersje programu to „Standard”, „Profesjonalna” oraz „Edukacyjna” - ich wybór następuje przed pierwszym uruchomieniem aplikacji

Okres testowy: 14 dni

GstarCAD

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.