partner serwisu

Graphics Converter Pro 2011 for Vector 2.24 Build 110801

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
17,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1554
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Graphics Converter Pro 2009 for Vector to prosta w obsłudze przeglądarka obrazków z bardzo rozbudowaną funkcją konwertowania do innych formatów. Program potrafi odczytać 540 formatów plików graficznych, zapisać w 140 formatach w tym najbardziej popularnych jak BMP, GIF, JPEG, PNG czy PDF. Dodatkowo ta edycja potrafi wczytać 22 formaty wektorowe oraz zapisać skonwertowane obrazki w 18 z nich.

Program jest dostarczany z 60 filtrami i 12 efektami do manipulacji obrazem. Wbudowana funkcja sprytnego przechwytywania ekranu pozwoli na sprawniejsze robienie zrzutów ekranu z ulubionych programów i nie tylko. Nie zabrakło również funkcji pokazu slajdów, z której obsługą bez trudu poradzi sobie każdy. Warto zaznaczyć, że program pozwala stworzyć pokaz slajdów, dodać do niego muzykę i całośc zapisać w postaci pliku exe. Program potrafi wykonywać operacje na pojedyńczych plikach lub ich grupach, pozwalając zautomatyzować większość typowych operacji. Dla osob preferujących obsługę poprzez pliki batch nie zabrakło obsługi z lini komend. Nowością jest konwersja do formatu PDF.

Obsługiwane formaty wektorowe: CGM, CMX, DGN, DGN, DRW, DWF, DXF, DWG, SHP, GBR, PCT, PLT, PCL, PRN, PRT, SVG, SVG, WMF, EMF, WPG.

Okres testowy: 30 dni.

Graphics Converter Pro 2011 for Vector

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.