partner serwisu

Google Earth 7.1.8

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
29,2 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
123509
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dzięki Google Earth zwiedzicie dowolny zakątek na Ziemi, Księżycu czy Marsie, a także przemierzycie kosmos i popatrzycie w gwiazdy. Idealna pomoc przy nauce geografii i poznawaniu świata, oraz niezastąpione narzędzie przy planowaniu podróży w nieznane.

Google Earth to wirtualny i bardzo multimedialny globus na miarę XXI wieku. Aby w pełni skorzystać z jego możliwości, niezbędne jest połączenie z internetem. Wszystkie dane prezentowane w programie są pobierane z sieci, dlatego duży wpływ na komfort używania aplikacji ma przepustowość naszego łącza. Program do prezentacji globu używa zdjęć satelitarnych i lotniczych, a w przypadku wielu miast, zabytków czy niektórych miejsc jest dostępny tzn. Widok z ulicy (Street View). To ostatnie to specjalnie przygotowane zestawy dookolnych zdjęć panoramicznych, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wygląda dana lokalizacja z perspektywy turysty. W przypadku niektórych lokacji korzystając ze zdjęć archiwalnych, możemy nawet odbyć podróż w przeszłość.

Dzięki współpracy firmy Google z wieloma organizacjami np. National Geographic czy NASA oraz jej specjalnym oddziałom odpowiedzialnym za tworzenie materiałów używanych przez program, mamy dostęp do przeogromnej ilości danych oraz zdjęć. Pozwala to na wirtualne odwiedzenie dowolnego miejsca na ziemi i oceanie, poznanie jego geografii, klimatu czy kultury. Projekt Google stawia również na materiały społeczności, dlatego też na mapie możemy wyświetlić zdjęcia, filmy, a nawet całe trasy zwiedzania utworzone przez użytkowników. Google Earth to nie tylko planeta Ziemia. Dzięki materiałom NASA/ESA Hubble Space Telescope możemy odbyć wirtualną wędrówkę po Księżycu, czerwonej planecie Mars oraz zakątkach galaktyki. Dostępnych jest wiele przygotowanych kosmicznych wycieczek, nierzadko opatrzonych głosem lektora, uzupełnianych materiałami wideo, dzięki którym nasza wyprawa będzie jeszcze ciekawsza.

Oprócz zdjęć terenu w programie można nałożyć na nie wiele warstw z dodatkowymi informacjami takimi jak drogi, granice i nazwy geograficzne, miejsca warte odwiedzenia, budynki 3D, drzewa 3D, materiały społeczności i wiele, wiele innych. Program może również wyświetlić aktualne warunki pogodowe takie jak temperatura, zachmurzenie, a także za symulować porę dnia. Poruszanie się po globie jest bardzo wygodne i intuicyjne. Dla łatwiejszego i szybszego wyszukiwania miejsc dostępna jest wyszukiwarka tekstowa. Możemy dowolne miejsca dodawać do ulubionych, wytyczać trasy podróży, umieszczać nasze zdjęcia w podróży czy nagrać wideo z wirtualnej podróży, wraz z komentarzem.

Google Earth

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.