partner serwisu

GoD 1.88

Pobierz
System:
brak
Język:
polski
Rozmiar:
969 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3663
Średnia ocena:
Twoja ocena:

GoD jest klientem nowej polskiej sieci do wymiany plików przez Internet. Pobieranie odbywa się poprzez ściąganie plików z wielu źródeł jednocześnie. Zaletą programu jest możliwość wymiany plików między użytkownikami będącymi w różnych sieciach wewnętrznych.

Aplikacja obsługuje własne linki do plików i serwerów, które można przesyłać swoim znajomym, czy wstawiać na własną stronę internetową. Wewnętrzny odtwarzacz multimedialny posiada funkcję podglądu niedokończonych jak i skończonych plików, co bardzo pomaga podczas wyboru właściwej piosenki, czy filmu. Aplikacja jest w całości wolna od programów szpiegowskich, wirusów i trojanów.

god.jpg


Podczas wymiany plików możemy porozmawiać z innymi użytkownikami sieci na rozbudowanym czacie. Zaletą czatu jest możliwość tworzenia kolorowych nazw użytkownika, rozmowy prywatnej, tworzenia własnych pokoi, a nawet wstawiania swoich obrazków i dźwięków. Sieć oparta jest na wielu węzłach serwerowych tworzących jeden globalny serwer. Nie ma znaczenia, do którego serwera się podłączymy, ponieważ i tak wszystkie serwery są ze sobą połączone. GoD jest aplikacją stworzoną przede wszystkim dla osób poszukujących piosenek, filmów, gier, programów oraz dla ludzi lubiących nawiązywać znajomości przez Internet.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.