partner serwisu

Glary Utilities 5.90.0.111

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
16,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
11091
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowana i rozbudowana aplikacja do optymalizacji działania systemu Windows. Potrafi m.in. zoptymalizować start systemu, wyczyścić rejestr, usunąć nieaktualne skróty, czy pliki tymczasowe.

Glary Utilities jest bardzo rozbudowaną aplikacją do optymalizacji działania systemu Windows. W procesie konserwacji możliwe jest oczyszczenie rejestru, naprawa lub usunięcie nieaktualnych skrótów, usuwanie spyware, naprawa dysków, czyszczenie śladów po użytkowaniu komputera, kasowanie wszelkich plików tymczasowych i oczyszczanie menedżera startowego z niepotrzebnych wpisów. Każde z tych zadań może dodatkowo być konfigurowanie na wiele sposobów pozwalając na dokładne dopasowanie działania narzędzia do własnych potrzeb.

Wśród narzędzi zaawansowanych, które mogą być uruchamiane pojedynczo ręcznie, wybór jest jeszcze większy (przedstawia go zamieszczony poniżej zrzut ekranu). Znajdują się tu m.in. narzędzia do naprawy, oczyszczania i defragmentacji rejestru systemowego, oczyszczania dysku, ulepszeń systemu, anti-malware, ochrony prywatności (kasowanie historii, plików), zarządzania panelem sterowania, zarządzania systemem (przywracanie systemu), defragmentacji dysków, zarządzania sterownikami, plikami czy programami.

Choć aplikacja jest darmowa do użytku domowego, w odróżnieniu od wersji płatnej nie umożliwia automatycznej konserwacji systemu (przy wyłączeniu komputera, czy o zaplanowanej godzinie), oraz nie wspiera automatycznych aktualizacji (jedynie o nich informuje).

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.