partner serwisu

Gimper RPG 2.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
74,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1099
Średnia ocena:
Twoja ocena:

GimperRPG to stworzona przez jednego z fanów gra komputerowa z gatunku JRPG, przedstawiająca jedną zmyśloną historię z życia Gimpera, popularnego youtubera i blogera.

Zwyczajny dzień, który upływał Gimperowi na pochłanianiu kolejnych pączków, zostaje brutalnie przerwany przez pojawienie się żywych trupów, nazywanych także zombie. Gimperowi nie pozostaje nic innego niż walczyć o swoje życie i zmierzyć się z intruzami, ale gdy okazuje się, że mają oni znaczącą przewagę liczebną, logicznym wydaje się wykonanie taktycznego odwrotu. Z sytuacji bez wyjścia Gimperaz ratuje Izak, następnie razem udają się do Mandzia, by przy swojej ulubionej pizzerii stoczyć pierwszy pojedynek 3 vs 3. Pokonawszy przeciwników ekipa Gimpera poznaje sprawcę, a raczej sprawczynię całego tego zamieszania - Królicę Kaó, która chce rozpętać największą dramę jaką dotychczas widziano w Jutublandii. Tylko od gracza zależy czy jej plan się powiedzie.

Gra czerpie swoje wzorce z klasycznych gier JRPG. Świat gry zwiedzamy w widoku z góry, odwiedzając kolejne miejsca, spotykając postaci niezależne, prowadząc z nimi dialogi (oraz mówiąc do siebie), szukając przedmiotów i tocząc taktyczne walki. Walka odbywa się w turach, gdzie każdy z uczestników może wykonać jedną z akcji: atak, obronę, użyć magii lub artefaktu. Każda z postaci charakteryzuje się inną ilością punktów życia i magii, wyposażeniem czy siłą. Naszym zadaniem jest takie sterowanie przebiegiem pojedynku, by przeciwnicy zostali pokonani przy najmniejszych możliwych kosztach własnych. Gra kończy się w momencie, gdy wszyscy bohaterowie zostaną pokonani, na szczęście zaimplementowano mechanizm zapisu stany gry w wybranych miejscach, co pozwoli powtórzyć bardziej wymagające pojedynki.

Uwaga: Gra została przygotowana za pomocą pakietu RPG Maker i do poprawnego działania potrzebuje zainstalowanej biblioteki RGSS-RTP Standard.

Gimper RPG 2

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.