partner serwisu

GPU-Z 2.4.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,43 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
49514
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielki programik wyświetlający istotne dane na temat zainstalowanej w komputerze karty graficznej (typ GPU, taktowanie, ilość pamięci, ilość jednostek SP, szerokość magistrali danych do pamięci itp.)

Informacje, jakie możemy uzyskać za pomocą programu, będą niezbędne dla wszystkich osób, które chciałyby uzyskać nieco więcej mocy obliczeniowej, podkręcając swoją kartę graficzną. Podczas procesu overclockingu konieczne będzie wiedza o m.in. częstotliwości taktowania rdzenia i pamięci karty graficznej, wersji sterowników, obsługiwanych technologiach, temperaturze GPU, a także szybkości obrotowej wentylatora.

GPU-ZGPU-Z ASUS ROG Edition

2013.04.04, 11:12
Dobry, ale trochę mało
(wersja: 0.6.9)
Pewnie wielu użytkowników zadaje sobie pytanie: po co mi wiedzieć jakie są konkretne statystyki mojej karty graficznej? Ano po to, drodzy państwo, żeby sprawdzić, ile w rzeczywistości shaderów, pixel shaderów itd. ma nasza grafa, żeby ocenić jej wydajność. Ano po to, żeby sprawdzić, ile pożera prądu. Ano po to, żeby sprawdzić jaką ma wersję firmware (biosa), żeby go wymienić. Ano po to, żeby sprawdzić jaki rdzeń ma karta. Ano po to, żeby sprawdzić ile ma pamięci nasza grafa... i tak wiele wiele innych. A wszystko po to, żeby też stwierdzać, co może powodować awarię w komputerze itd. Obsługa programu i więcej na jego temat znajduje się tutaj: http://www.coreblog.pl/przyjrzyj-sie-karci...icznej-z-gpu-z/ Ale przydałoby się też nieco więcej opcji i informacji w programie.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.