partner serwisu

GPS Nawigacja i Mapy Sygic 16.0.12

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
16,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
70535
Średnia ocena:
Twoja ocena:

GPS Nawigacja i Mapy Sygic to aplikacja służąca do nawigacji samochodowej i pieszej
bazującej na mapach TomTom, przeznaczona na urządzenia mobilne. Pomaga
planować trasy i wyszukiwać istotne dla użytkownika lokalizacje tak w Polsce, jak i za granicą.

Dzięki aplikacji Sygic użytkownik może zamienić swój smartfon lub tablet w profesjonalne urządzenie do nawigacji wyposażone w mapy od firmy TomTom i innych dostawców. Aplikacja umożliwia zaplanowanie tras i prowadzi do celu zarówno tych, którzy podróżują samochodem, jak również pieszych.

Dzięki możliwości zapisania map na karcie SD lub w pamięci urządzenia, aplikacja może być wykorzystywana w trybie offline, bez połączenia z internetem. Umożliwia planowanie tras, prezentuje także oznaczenia użytecznych punktów (POI).

Powyższe funkcje aplikacji dostępne są za darmo, jednak Sygic występuje także w wersji płatnej, oferującej między innymi: mapy 3D, nawigację głosową „zakręt po zakręcie”, asystenta pasa ruchu, ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości oraz widok skrzyżowań ze strzałkami pokazującymi rozjazdy pasów ruchu, informacja o fotoradarach, wiele funkcjonalności można też dodatkowo dokupić w sklepie aplikacji, takich jak chociażby funkcja wyświetlacza przeziernego (Head Up Display, HUD), która wyświetla dane nawigacji GPS na przedniej szybie samochodu.

GPS Nawigacja i Mapy Sygic - Android  GPS Nawigacja i Mapy Sygic - Android

GPS Nawigacja i Mapy Sygic - Android  GPS Nawigacja i Mapy Sygic - Android

Po zainstalowaniu Sygic użytkownik ma przez 7 dni darmowy dostęp do wszystkich funkcjonalności wersji premium. Po upływie tego czasu można zdecydować się na pozostanie przy wersji płatnej, której cena wynosi od 29,16 zł do 274,62 zł jednorazowo i zapewnia dożywotnie prawo korzystania ze wszystkich funkcjonalności aplikacji. Można także zdecydować się na dalsze korzystanie z ograniczonej funkcjonalnie, ale bezpłatnej wersji nawigacji.

GPS Nawigacja i Mapy Sygic dostępna jest na dwie najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 16.0.12)
  • iOS (ver. 14.3.5)
Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.