partner serwisu

GPS Nawigacja BE-On-Road 3.10.16

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
6,50 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
19424
Średnia ocena:
Twoja ocena:

GPS Nawigacja Be-On-Road od wydawcy Bzing s.r.o. to aplikacja służąca do nawigacji samochodowej i pieszej na urządzenia mobilne, bazująca na mapach OpenStreetMap.

GPS Nawigacja Be-On-Road to darmowa aplikacja obsługująca urządzenia mobilne z Androidem, służąca do nawigacji GPS, umożliwiająca zaplanowanie tras oraz dotarcie do celu podróżującym zarówno samochodem, jak i pieszym.

Be-On-Road  Be-On-Road

Aplikacja dzięki możliwości zapisania map na karcie SD lub w pamięci urządzenia może być wykorzystywana w trybie offline, bez połączenia z internetem. Aplikacja wykorzystuje mapy społeczności internetowej OpenStreetMap, umożliwia zaplanowanie tras, oferuje także takie funkcje jak: nawigacja głosowa, ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości, ostrzeżenia o fotoradarach stacjonarnych, nakierowywanie na pas, duża baza danych punktów zainteresowania POI, wyświetla budynki w 3D, widok w trybie dziennym lub nocnym w oparciu o lokalny czas słoneczny. Be-On-Road dodatkowo umożliwia rejestrację trasy, a także zapisywanie ulubionych miejsc i tras. 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.