partner serwisu

Freemake Video Downloader 3.8.2.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
16,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
30258
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do pobierania wideo z YouTube, Vevo, Facebook-a, MTV, ComedyCentral, Vimeo i 40 innych stron. Oferuje pobieranie i konwersję wideo do formatu AVI, MKV, MP3 czy formatów odtwarzanych przez urządzenia iPod, iPhone, PSP, Android.

Program potrafi pobierać wideo we wszystkich dostępnych rozdzielczościach z ponad 40 stron takich jak YouTube czy Facebook i od razu konwertować je do wybranego przez nas formatu. Oprócz bezpośredniego wyboru formatu docelowego, można skorzystać z predefiniowanych profili pozwalających skonwertować wideo do formatu zgodnego z wieloma urządzeniami przenośnymi takimi jak iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android, Xbox, Apple TV, smartphony i inne. Jeśli posiadamy urządzenie bez przygotowanego profilu w programie, nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z zaawansowanego edytora profili i stworzyć go samemu.

Zintegrowanie obsługi technologii CUDA i DXVA wraz z automatycznym wykrywaniem optymalnych parametrów dla konwersji wideo sprawia, że proces konwersji jest szybki z minimalnym obciążeniem procesora, a materiał wynikowy jest najwyższej jakości.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego oraz połączenia z internetem podczas instalacji.

Freemake Video Downloader

2012.04.06, 23:57
Za friko - THE BEST !!!!
(wersja: 3.0.1.5)
Freemake wg mnie stworzył jeden z najlepszych konwerterów plików jaki możecie dostać za darmo. Osobiście używam 'Video Converter', który ma zintegrowaną opcję pobierania plików z YouTube'a (i paru innych stron). Żadnych reklam, żadnego xBar'a w przeglądarce po instalacji, szybki i mnóstwo opcji encodowania do dowolnego formatu A/V (avc, mkv, mp4, mpeg2-dvd, ... etc.)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.