partner serwisu

Freemake Video Converter 4.1.6.7

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,21 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
51326
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do konwersji wideo do formatu AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android i innych. Umożliwia również pobieranie i konwersję wideo z ponad 40 popularnych stron takich jak YouTube czy Facebook.

Freemake Video Converter to program bardzo uniwersalny. Pozwala konwertować wideo, importować muzykę, a nawet tworzyć pokazy slajdów z wybranych zdjęć i obrazków i zapisywać w wybranym formacie wideo. Ilośc formatów obsługiwanych przez aplikację obejmuje ponad 200 sztuk, w tym najbardziej popularne formaty wideo AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS i inne, formaty audio takie jak MP3, AAC, WMA czy WAV, oraz obrazki w formatach JPG, BMP, PNG, GIF. Dodatkowo, program potrafi pobierać wideo we wszystkich dostępnych rozdzielczościach z ponad 40 stron takich jak YouTube czy Facebook i od razu konwertować je do wybranego przez nas formatu. Oprócz bezpośredniego wyboru formatu docelowego, można skorzystać z predefiniowanych profili pozwalających skonwertować wideo do formatu zgodnego z wieloma urządzeniami przenośnymi takimi jak iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android, Xbox, Apple TV, smartphony i inne. Jeśli posiadamy urządzenie bez przygotowanego profilu w programie, nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z zaawansowanego edytora profili i stworzyć go samemu.

Wspomniana wcześniej funkcja tworzenia pokazów slajdów to tylko prosty przykład tego co można stworzyć używając dostarczonych z narzędziem funkcji edycyjnych. Pozwalają one na łączenie wielu klipów wideo, wycinanie zbędnych fragmentów, stosowanie różnego rodzaju przejść i efektów, obroty, dostosować rozmiar klatki dodając czarne pasy, powiększając bądź rozciągając obraz. Program pozwala również na wrzucanie gotowych filmów na YouTube z automatycznym dzieleniem ich na 15 minutowe części. Autorzy nie zapomnieli również o możliwości nagrania płyty DVD lub Blu-ray Video z wybranych przez nas filmów. W przypadku płyt DVD możliwe jest dodatkowo zgrywanie niezabezpieczonych krążków do wybranego formatu.

Zintegrowanie obsługi technologii CUDA i DXVA wraz z automatycznym wykrywaniem optymalnych parametrów dla konwersji wideo sprawia, że proces konwersji jest szybki z minimalnym obciążeniem procesora, a materiał wynikowy jest najwyższej jakości.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego.

Freemake Video Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.