partner serwisu

Freemake Music Box 1.0.6.13

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
19,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
441
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Odtwarzacz plików muzycznych, pozwalający ponadto na legalne odsłuchiwanie utworów zamieszczonych w internecie.

Aplikacja obsługuje najbardziej popularne formaty muzyczne, m.in. .MP3, .WMA, .WAV, .OGG,  .AAC, .FLAC, .M4A, a także wiele różnorodnych typów list odtwarzania, takich jak np. .M3U, .M3U8, .PLC, .ASX, .RLC czy .ZPL. W trakcie słuchania muzyki można dowolnie zmieniać ich kolejność na playliście. Oprócz tego możemy korzystać ze standardowych opcji: odtwarzania losowego oraz trybu powtarzania.

Wszystkich wymienionych możliwości można używać także podczas odsłuchiwania muzyki, znajdującej się w sieci. Dzięki temu można np. dodawać utwory pochodzące z różnych źródeł do jednej playlisty, a następnie zapisać ją na dysku twardym naszego komputera, tak by mieć później dostęp do tego, co udało się nam odnaleźć. Jest to duże ułatwienie w porównaniu z tym, co oferuje np. youtubowy odtwarzacz. Warto wspomnieć o funkcji wyświetlania teledysków, jeśli tylko są one dołączone do poszczególnych utworów.

Wbudowana w program wyszukiwarka po wpisaniu danej frazy odnajduje odpowiednią do niej muzykę, pozwalając przeglądać ją w obrębie jednej z trzech kategorii: wszystkie wyszukane utwory, albumy muzyczne oraz wykonawcy. Możemy w taki sposób łatwo zgromadzić w jednym miejscu dostępną w sieci muzykę naszych ulubionych artystów. Pochodzi ona, jak zapewnia producent programu, jedynie z całkowicie legalnych źródeł, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o bycie na bakier z prawem. Uniemożliwia to zresztą brak opcji pobierania odsłuchiwanych utworów.

Freemake Music Box

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.