partner serwisu

Freemake Audio Converter 1.1.8.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
17,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
12273
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Konwerter audio, który obsługuje wiele formatów wejściowych i wyjściowych oraz oferuje możliwość ekstrakcji ścieżki dźwiękowej z popularnych formatów wideo.

Program pozwala na konwersję z wielu popularnych formatów audio do formatu MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A czy OGG. Pliki mogą być konwertowane pojedynczo lub można je połączyć w jeden plik wynikowy. Dodatkowo w przypadku konwersji do formatu MP3 i MP4, jej pliki wynikowe można od razu wysłać do biblioteki programu iTunes. W przypadku ekstrakcji ścieżki audio można to zrobić z filmów w formatach DVD, H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV i wielu innych. Oprócz przygotowanych profili docelowych można zdefiniować własne, ustalając w nich takie parametry jak ilość kanałów, sample rate i bitrate.

Autorzy ciągle pracują nad rozwojem programu i jedną z funkcji, jaka ma zostać dodana w niedalekiej przyszłości, jest możliwość zgrywania płyt Audio CD.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego, do instalacji niezbędne jest połączenie z internetem.

Freemake Audio Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.