partner serwisu

FreeRapid Downloader 0.9u4

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
16,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
8521
Średnia ocena:
Twoja ocena:

FreeRapid Downloader to program do pobierania plików z serwisów udostępniających hostowanie plików takich jak Rapidshare i innych.

Dzięki temu programowi będzię można zapomnieć o odświeżaniu strony w przeglądarce, czy oczekiwaniu aż minie wymagany czas pomiędzy kolejnymi pobraniami. Wystarczy skopiować linki do schowka, a program automatycznie je wykryje i spyta się czy dodać je do kolejki. Nie ważne czy będą to same linki, czy np cały post na forum zawierający linki - program sam wyłuska linki. Po dodaniu plików do kolejki pobierania, program w razie potrzeby sam zadba o chwilę przerwy między pobieraniami, ograniczając potrzebę interakcji z użytkownikiem do minimum. Jakby tego było mało, w przypadku serwisów zabezpieczających się CAPTCHA program sam pobierze obrazek, spróbuje go rozpoznać a jeśli to się nie uda wyświetli go użytkownikowi w celu jego wprowadzenia.

FreeRapid Downloader obsługuje aktualnie 173 serwisy, a liczba ich z każdym dniem przybywa. Autorzy wtyczek obsługujących dane serwisy dbają o to by jakiekolwiek zmiany były praktycznie z dnia na dzień implementowane - jeśli zdaży się, że na wskutek zmian na serwisie wtyczka nie działa, czas oczekiwania na poprawkę sprowadza się do dnia lub dwóch, a czasami nawet kilku godzin.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

FreeRapid Downloader

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.