partner serwisu

Free YouTube to iPod Converter 3.11.59 build 616

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
29,9 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7262
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program umożliwia pobieranie plików z serwisu YouTube.com i jednocześnie zmianę ich formatów na format odtwarzany na urządzeniach Apple iPod, iPhone, iPad, AppleTV, Sony PSP, telefonach Blackberry i innych, obsługujących formaty MP4/3GP.

Pobierać pliki możemy zarówno z samego serwisu YouTube, jak i z kanału każdego użytkownika lub jego ulubionych filmów. Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Wystarczy tylko kilka kliknięć aby osiągnąć oczekiwany przez nas efekt końcowy. Warto wspomnieć o możliwości zatrzymania pobierania w dowolnym momencie i wznawiania go później.

Free Audio Editor można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 2 lub nowszego

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free YouTube to iPod Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.