partner serwisu

Free YouTube Download 4.1.400.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
32,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5627
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Łatwy w obsłudze program, pozwalający na sprawne pobieranie klipów filmowych z popularnego serwisu wideo YouTube oraz ich ewentualną konwersję.

Dzięki aplikacji możemy z łatwością pobrać interesujące nas filmy z YouTube. Można to zrobić na dwa sposoby – wklejając adres URL do programu, albo korzystając z przycisku, który po instalacji Free YouTube Download pojawia się w przeglądarce internetowej (ta funkcja jest dostępna jedynie dla Firefoxa i Internet Explorera) pod oglądanym filmem. W obydwu przypadkach mamy możliwość określenia jakości pobieranego filmu - od 240p do 1080p (ilość dostępnych opcji jest zależna od tego, w ilu formatach dane wideo można obejrzeć w serwisie). Jeśli ściągamy utwory muzyczne lub zależy nam wyłącznie na ścieżce dźwiękowej, można zdecydować się na pobieranie pliku audio .M4A. Dodatkowo, jeśli użytkownik się na to zdecyduje, po pobraniu można wykonać konwersję do formatu .AVI, .WMV, .MP4 lub .MP3. Dla każdego z tych rozszerzeń możemy wybrać jakość oryginalną lub ekonomiczną.

Wśród przydatnych opcji programu znajdziemy możliwość zatrzymywania i wznawiania pobierania w dowolnym momencie, automatyczne wyłączanie komputera po zakończeniu całego procesu, opcję pobierania napisów do filmu, jeśli tylko są one dodane do danego wideo, a także obsługę serwerów proxy.

Free YouTube Download można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free YouTube Download

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.