partner serwisu

Free Video to JPG Converter 5.0.60 build 616

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
27,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
862
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze i darmowy program, pozwalający na wyodrębnienie klatek filmowych w postaci pojedynczych plików graficznych w formacie .JPG.

Za pomocą aplikacji możemy z łatwością zapisać klip wideo w postaci sekwencji grafik w popularnym formacie .JPEG. Wyodrębnienia możemy dokonać z różnych typów filmów – Free Video to JPG Converter obsługuje m.in. .ACI, .DIVX, .MPEG, .MP4, .M4V, .WMV, .ASF, .WEBM, .MKV, .MOV, .QT, .VOB, .3GP, .FLV, RMVB. Po dokonaniu wyboru pozostaje nam jedynie określić, które klatki mają zostać zapisane. Aplikacja pozwala na cztery różne tryby zapisu:

  • każda co dziesiąta, dwudziesta, pięćdziesiąta itd. klatka,
  • każda klatka, pojawiająca się co sekundę, dwie, trzy itd.
  • pierwszych 10, 20, 50, 200 itd. klatek
  • wszystkie klatki

W przypadku, gdy wybraliśmy długi film, można ustawić automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu całego procesu. Klatki wideo, zapisane w formacie .JPG, charakteryzują się jakością na poziomie ok. 90%.

Free Video to JPG Converter można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free Video to JPG Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.