partner serwisu

Free Dailymotion Download 1.0.43 build 616

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
29,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
374
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta aplikacja, pozwalająca pobierać klipy filmowe z serwisu Dailymotion. Możliwa jest też ich późniejsza konwersja do kilku formatów wideo.

Za pomocą Free Dailymotion Download można bez problemu pobierać ulubione filmy z Dailymotion. Aby to zrobić, należy wkleić adres URL danego wideo do programu. Gdy zostanie ono wykryte, mamy możliwość określenia jakości pobieranego filmu - od 240p do 1080p (ilość dostępnych opcji jest zależna od tego, w ilu formatach dane wideo można obejrzeć w serwisie). Dodatkowo, jeśli użytkownik się na to zdecyduje, po pobraniu można wykonać konwersję do formatu .AVI, .WMV, .MP4 lub .MP3. Dla każdego z tych rozszerzeń możemy wybrać jakość oryginalną lub ekonomiczną.

Wśród przydatnych opcji programu znajdziemy możliwość zatrzymywania i wznawiania pobierania w dowolnym momencie, automatyczne wyłączanie komputera po zakończeniu całego procesu, opcję pobierania napisów do filmu, jeśli tylko są one dodane do danego wideo, a także obsługę serwerów proxy.

Free Dailymotion Download można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free Dailymotion Download

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.