partner serwisu

Free Audio Editor 1.0.7 build 1111

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
27,1 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
294
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bardzo łatwe w obsłudze i bezpłatne narzędzie, które pozwala na wycinanie z plików dźwiękowych wybranych przez nas fragmentów.

Za pomocą aplikacji można wycinać kawałki z utworów w wielu różnorodnych formatach, w tym z tych najpopularniejszych: .MP3, .WAV, .AAC, .AC3, .M4A, .MP2, .OGG, .WMA, .FLAC. Wycinanie opiera się na zaznaczaniu za pomocą znaczników początku oraz końca wyrzucanego fragmentu. Na danej ścieżce audio można zaznaczyć wiele kawałków, przeznaczonych do usunięcia. Oczywiście w każdej chwili mamy możliwość odsłuchania całego utworu, tak by móc wskazać właściwe fragmenty. Możemy też cofnąć wszelkie operacje, jeśli okażą się nieudane. Przed zapisem istnieje opcja skorzystania z funkcji służącej do zwiększania lub zmniejszania głośności danego pliku.

Po wykonaniu całej pracy pocięty przez nas fragment audio może zostać zapisany do jednego z następujących formatów: .AAC, .ALAC, .AMR, .FLAC, .M4A, .M4B, .M4R, .MP3, .OGG, .WAV, .WMA. Dla każdego z nich możemy skorzystać z jednego z kilku gotowych szablonów jakościowych.

Free Audio Editor można też pobrać w dużej paczce, zawierającej inne aplikacje producenta programu, służące m.in do konwersji wideo, audio oraz obrazów, zmiany rozdzielczości multimediów, prostej edycji wideo czy wykonywania zrzutów ekranu.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

Free Audio Editor

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.