partner serwisu

Fraps 3.5.99

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
2,20 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
50965
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Fraps to niewielkie narzędzie do benchmarkowania, robienia zrzutów ekranu i nagrywania filmów, które może zostać użyte w grach wideo wykorzystujących technologię DirectX lub OpenGL.

Program realizuje następujące funkcje:

  • Benchmark - wyświetla ilość klatek na sekundę osiąganą w grach jak i innych aplikacjach korzystających z bibliotek DirectX lub OpenGL; pozwala również na zbieranie dodatkowych informacji takich jak minimalna, średnia i maksymalna ilość klatek w wybranym okresie czasu, a następnie zapis wszystkich zebranych danych na dysku w celu dalszego przetworzenia.
  • Zrzuty ekranu - zapisuje zrzut ekranu po naciśnieciu klawisza dostępu; obrazki mogą być zapisywane w jednym z wybranych formatów a ich nazwa tworzona dynamicznie z użyciem aktualnego czasu i dany jako jej części.
  • Przechwytywanie wideo - przechwytywanie wideo z ulubionej gry lub programu z dźwiękiem w dowolnej rozdzielczości do 2560x1600 pikseli, z wybraną ilością klatek od 1 do 120, oraz z możliwością zapisu przy użyciu bezstratnego kodeka; całości dopełnia możliwość przechwytywania obrazu wyświetlanego w technologii 3D.

By skorzystać, z wybranej funkcji należy użyć klawisza dostępu bądź ich kombinacji, które zainicują jej działanie. Klawisze dostępu mogą być dowolnie konfigurowane dla każdej funkcji.

Fraps

Zmiany:

  • naprawiono zawieszanie się podczas rozpoczęcia nagrywania zapętlonego
  • naprawiono okresowe przycinanie się podczas nagrywania zapętlonego

Okres testowy: znak wodny na nagraniach wideo o maksymalnej długości 30s, zrzuty ekranu zapisywane w formacie BMP

2011.01.20, 13:55
Polecam
(wersja: 3.2.6)
Świetny program. Jeśli ktoś chce sprawdzic jak dobrze działa mu gierka to może poprostu włączyc fraps'a i zobaczyc ile ma klatek na sekundę (normalna il. to ok.24).
2011.01.20, 10:57
Fraps
(wersja: 3.2.6)
Najprawdopodobniej najlepszy program do wyświetlania ilości fps na ekranie. Brakuje tylko opcje automatycznej kompresji filmów, przez co zajmują na dysku spore gigabajty ;)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.