partner serwisu

FotoSketcher 2.90 Beta 3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,33 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2349
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty program do zmiany zdjęć i obrazków w małe dzieła sztuki, przez zastosowanie jednego lub kilku artystycznych filtrów.

Program pozwala na transformację cyfrowych zdjęć w obrazy, szkice czy rysunki. Wystarczy wybrać rodzaj przekształcenia jakie chcemy zastosować, fakturę płótna/papieru, dostosować parametry i siłę wybranego efektu, dodać tekst a na koniec umieść całość w efektownej ramce by po chwili cieszyć się otrzymanym 'dziełem' sztuki. Nie ma prostszego sposobu by zrobić komuś oryginalny prezent: kartki urodzinowe, okolicznościowe, lub po prostu obrazy z ulubionych zdjęć. Zdjęcia można przetwarzać pojedynczo lub zastosować te same efekty do zbioru fotografii. Utworzone obrazki można zapisać jako pliki JPG, PNG lub BMP.

Najnowsza wersja programu przynosi duże ułatwienie dla użytkowników, gdyż pozwala tworzyć skrypty pozwalające zastosować na obrazku kilka efektów jeden po drugim. Skrypty można wygodnie edytować w specjalnie przygotowanym do tego okienku. Dzięki temu można w prosty sposób zapisać ulubione kolejki efektów do późniejszego użycia lub łatwej wymiany z innymi użytkownikami.

FotoSketcher

2014.04.14, 13:24
Ocena
(wersja: 2.80 Beta 3)
Bardzo fajna i konkurencyjna sprawa. Darmowa i nie ma ryzyka. Ale generalnie ilość tekstów sponsorowanych dotycząca płatnych produktów jest przygniatająca. Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.