partner serwisu

FotoMorph 13.9.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
2,10 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
7239
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na tworzenie interesująco wyglądających morphingów (przekształceń między dwoma obrazkami).

Morphing to technika animacji przekształcająca jedne obrazek w drugi, a dzięki FotoMorph możesz stworzyć swoje pierwsze morphing w kilka minut. Zmień psa w tygrysa, zmień dziecko w dorosłą osobę - jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.

FotoMoprh został zaprojektowany do tworzenia animacji w czasie rzeczywisty. Elementy odpowiedzialne za renderowanie wykorzystują sprzętowa akcelerację procesu, dzięki czemu czynność ta jest bardzo szybka. Dzięki temu programowi szybko stworzysz profesjonalnie stworzone morphingi a następnie zapiszesz je w formacie Flash, GIF, AVI lub jako sekwencję obrazków.

Program posiada rozbudowaną funkcję pomocy, dzięki której przeprowadza nas przez wszystkie kroki stworzenia nowego morphingu - do jej działania wymagane jest połączenie z internetem.

Uwaga: by zmienić język na polski należy kliknąć na ikonę globu w prawym górnym rogu programu i z rozwiniętej listy wybrać Polski.

FotoMorph

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.