partner serwisu

Five Nights at Gimper's 1.0.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
31,0 MB
Wersja przenośna:
tak
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
251
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta gra komputerowa stworzona przez jednego z fanów Gimpera, jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, której rozgrywka wzorowana jest na grze Five Nights at Freddy's. Wcielamy się w jednego z Hajsowników, który po klinięciu w podejrzany link zostanie przeniesiony do domu Gimpera i musi po prostu przetrwać.

Do dyspozycji mamy bezpieczny pokój oraz dwoje pancernych drzwi, którymi możemy sterować. Niestety każdorazowe zamknięcie drzwi powoduje obniżenie poziomu zasilania, po którego wyczerpaniu drzwi otwierają się samoczynnie. Naszym zadaniem jest umiejętne wykorzystanie zainstalowanego w domu Gimpera systemu monitoringu i odpowiednie reagowanie na przemieszczanie się jego domowników - Gimpera oraz jego towarzysza, zamykając drzwi w ostatnim momencie, tak by nie doszło do spotkania. Jakikolwiek kontakt oznacza przegraną i konieczność rozpoczęcia aktualnej nocy raz jeszcze.

Five Nights at Gimper's to amatorska produkcj, dlatego kwestie grafiki, animacji i dźwięku można potraktować z przymrużeniem oka. Cała produkcja ma charakter humorystyczny i przeznaczona jest dla fanów gier z serii Five Nights At Freddy's oraz Gimpera.

Five Nights at Gimper's

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.