partner serwisu

Fitness Buddy : 1700 Exercises 3.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
36,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
852
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Fitness Buddy to bardzo wysoko oceniana aplikacja fitness, obejmująca bardzo duży zakres ćwiczeń fizycznych, pozwalająca szczegółowo kontrolować postępy, a także umożliwiająca tworzenie własnych planów treningowych.

Fitness Buddy : 1700 Exercises polecana jest między innymi przez ESPN, czyli najbardziej znany telewizyjny kanał sportowy, została także wybrana przez Gizmodo jedną z najlepszych aplikacji w historii. I jest to jak najbardziej zrozumiałe, gdyż oferuje ona użytkownikom bardzo szeroki zakres ponad 1700 rodzajów ćwiczeń, również tych wykorzystujących sprzęt treningowy, taki jak sztangi, hantle, piłki lekarskie czy stabilizujące. Poszczególne ćwiczenia pogrupowane są według partii ciała, na jakie oddziałują najbardziej. Każde z ćwiczeń zostało szczegółowo opisane, dodatkowo można skorzystać z ponad 4 000 zdjęć i animacji oraz ponad 1000 filmów w wysokiej rozdzielczości, prezentujących poprawny sposób ich wykonania. Użytkownik ma też możliwość dodania własnych ćwiczeń do aplikacji.
Co więcej, aplikacja udostępnia także ponad 75 planów treningowych, można także dodawać własne plany treningowe.

Fitness Buddy pozwala także na śledzenie postępów treningowych i osiąganych rezultatów - zmian masy ciała, obwodu klatki piersiowej, bicepsów, ud itd.

Fitness Buddy : 1700 Exercises  Fitness Buddy : 1700 Exercises

Aplikacja dostępna jest na dwie platformy sprzętowe:

  • Android (ver. 3.0)
  • iOS (ver. 4.1.0)

Jej wadą jest fakt, iż nie jest dostępna bezpłatnie - w wersji dla Androida kosztuje 6,16 zł, a cena Fitness Buddy dla iOS wynosi $1,99. Jej cena jest jednak absolutnie uzasadniona i raczej nikt, kto poważnie podchodzi do ćwiczeń, a jednocześnie chce skorzystać z pomocy nowych technologii podczas treningu nie powinien uznać tych - bądź co bądź niewielkich - pieniędzy za zmarnowane.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.