partner serwisu

Finanse domowe 1.0.0.3826

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
4,10 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
506
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Przyjazny w obsłudze program, pozwalający w dokładny sposób kontrolować domowe wydatki. Dzięki aplikacji można dokonać szczegółowej analizy naszego budżetu, co w przyszłości powinno pozwolić na efektywniejsze oszczędzanie.

Przy pierwszym uruchomieniu programu będzie konieczne wybranie rzeczy, na które przeznaczamy nasze wydatki, źródeł dochodów oraz ich wysokości. Po wykonaniu tych czynności będziemy mogli w pełni skorzystać z rozbudowanych możliwości aplikacji. Pozwala ona na szczegółowe katalogowanie wszelkich naszych wydatków, z uwzględnieniem ich celu, daty, źródła, z którego wzięto pieniądze na dany cel, a także osoby, która je wydała (aplikacja pozwala na dodanie kilku członków rodziny, znajomych itd.). Do każdego „wydatku” można też dodać własny komentarz, co pozwoli na łatwiejsze rozeznanie się w ich wzrastającej liczbie. Przydatną opcją są tutaj zlecenia stałe, umożliwiające skonfigurowanie cyklicznych płatności, (np. opłat za internet), dzięki czemu nie będzie potrzeby wprowadzania ich co miesiąc do naszego spisu. Warto wspomnieć też o możliwości filtrowania widoku naszych wydatków widok według miesięcy, celu oraz źródeł pieniędzy, dzięki ich zestawienie może stać się bardziej przejrzyste.

Finanse domowe

Finanse domowe

Oprócz prostej kontroli wydatków i przychodów, program pozwala też na ich bardziej szczegółową analizę, np. zestawienie poniesionych wydatków z osiąganymi przychodami, co z pewnością zadowoli każdego, kto lubi planować swoje finanse z dokładnością do jednego grosika. Warto wspomnieć też o innych przydatnych funkcjach, takich jak wykres wpływu inflacji na nasze oszczędności, informacje o aktualnych kursach oraz przelicznik walut, a także kalkulator, wyliczający zysk z odkładania pieniędzy na lokatę (zarówno w przypadku regularnego odkładania na nią małych kwot, jak i dla dużej kwoty, do której nic nie będzie później dodawane). Dla niektórych ważna może być też możliwość wyeksportowania skoroszytu z naszymi finansami do jednego z kilku formatów: .XLS, .DOC, .HTML, .TXT, .CSV.

chetniepomagam
2014.12.29, 18:16
Opinia
(wersja: 1.0.0.3826)
Program rewelacyjny i darmowy. Bija na głowę wiele płatnych programów w tej kategorii
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.