partner serwisu

FileZilla 3.27.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
36678
Średnia ocena:
Twoja ocena:

FileZilla to rozbudowany i multiplatformowy, a przede wszystkim darmowy klient FTP. Posiada dużo zaawansowanych opcji, dorównując niejednemu produktowi komercyjnemu.

Interfejs aplikacji może wydawać się nieco trudny do opanowania, jednak w rzeczywistości obsługa jest bardzo łatwa. W widocznym miejscu, tuż pod paskiem narzędzi znajdują się pola, w które wpisuje się adres serwera, nazwę użytkownika, hasło oraz port. Kolejnym ułatwieniem jest też obsługa przez program mechanizmu drag and drop („przeciągnij i upuść”), działającego zarówno przy kopiowaniu plików na serwer, jak i w drugą stronę – z serwera.

Połączenia z serwerem mogą być w każdej chwili wstrzymywane i wznawiane (o ile serwer obsługuje taką funkcjonalność). Wśród innych przydatnych opcji znajdziemy m.in. możliwość nawiązywania połączeń na kartach, podobnie jak to ma miejsce w przeglądarkach internetowych, wykrywanie bezczynności serwera, wsparcie dla zapory sieciowej (firewall), obsługa połączeń szyfrowanych

Inne przydatne funkcje to prowadzenie spisu ulubionych, ograniczanie prędkości wysyłania i pobierania plików, możliwość zmieniania nazw plików i folderów, znajdujących się na serwerze, definiowanie własnych komend, a także opcja pozwalająca na szybkie porównywanie zawartości poszczególnych katalogów.

FileZilla obsługuje następujące protokoły sieciowe FTP, SFTP i FTPS (FTP po SSL/TLS), współpracuje z protokołem IPv6 oraz wspiera proxy SOCKS4/5 i HTTP 1.1.

FileZilla

2013.04.02, 23:21
darmowy hosting http://www.000webhost.com/670835.html
(wersja: 3.6.0.2)
Ja moge polecic www.000webhost.com - jest calkowicie darmowy - pelne wsparcie php, daja 1500mb powierzchni, 2 bazy mysql, 5 kont mailowych, backup serwera, 100gb transferu - mozna na nim zarejestrowac 5 domen i 5 subdomen - i wszystko w 100% za darmo - idealny do pozycjonowania i na calkiem sensowne strony w php - 100x lepszy niz jakies serwery stawiane po piwnicach na domowych laczach (gwarantowany 99% uptime) co to nigdy dzialac nie chca
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.