partner serwisu

File Renamer Basic 6.3.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows 2000
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
8,06 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
177
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie umożliwiające masową zmianę nazw plików i folderów na podstawie wielu reguł. Pozwala na zapisywanie profili do ich późniejszego użycia. Potrafi odczytywać metadane plików i użyć ich do budowy nazw.

File Renamer Basic to darmowa wersja Aplikacji File Renamer. Pozwala na zmianę nazw wielu plików i folderów jednocześnie – dodanie tekstu do nazwy, usunięcie tekstu, podstawienie (podmiana), utworzenie całkiem nowej nazwy, użycie separatorów i parametrów. Możliwe jest również przenoszenie plików do nowych folderów.

Poza wieloma regułami dopasowania nowych nazw, umożliwia wykorzystanie metadanych plików: EXIF z obrazów (np. rozdzielczość zdjęcia) i ID3 plików mp3 (np. wykonawca i tytuł). Ponad to, plikom mogą być ustawione nowe znaczniki czasu (data utworzenia, modyfikacji i ostatniego dostępu). W regułach możliwe jest użycie wyrażeń regularnych, oraz filtrów (filtrowanie plików pozwala wykluczyć określone pliki, lub wskazać tylko określoną ich grupę). Wszystkie ustawienia można zapisać w postaci profilu do późniejszego wykorzystania.

W wersji darmowej aplikacja nie umożliwia cofnięcia wprowadzonych zmian w nazwach, użycia metody „przeciągnij i upuść”, czy skanowania podfolderów (w poszukiwaniu plików i folderów do zmiany nazw).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.