partner serwisu

Fernbus Simulator pełna

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
45,0 GB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
11087
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Symulator niezwykle popularnych autobusów linii dalekobieżnych. Dzięki współpracy z FlixBus, Fernbus Simulator może pokazać codzienność kierowców przemierzających niemieckie autostrady Autobahn, drogi szybkiego ruchu oraz ponad czterdzieści miast odwzorowanych w każdym detalu.

Olbrzymi i nowoczesny autobus MAN Lion Coach to nie tylko narzędzie pracy, ale w przypadku kierowców także miejsce, gdzie spędzają bardzo dużo czasu. Teraz możesz poczuć się jak oni, przemierzając wielokilometrowe odcinki Autobahnu, jeżdżąc pomiędzy dworcami w ponad czterdziestu miastach, i cały czas pozostając w kontakcie z kwaterą główną. Nie ważne czy dzień, czy noc, lato czy zima, bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze. Dzięki zastosowaniu skali czasu 1:10, przemierzanie dużych odległości nie będzie trwało w nieskończoność.

Kabina kierowcy autobusu MAN została odwzorowana zgodnie z oryginalnymi planami i uwzględnia wszystkie funkcje dostępne w rzeczywistości. Wnętrze i zewnętrze autobusu również odtworzono z wielką pieczołowitością. Wszelkie komunikaty głosowe zostały stworzone na bazie oryginalnych komunikatów, co tylko potęguje atmosferę. Remonty drogowe, korki i wypadki to tylko niektóre z niedogodności, z jakimi przyjdzie nam się zmagać podczas codziennych zmagań z rozkładem jazdy.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 (brak obsługi zintegrowanych GPU)
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 45 GB

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.