partner serwisu

FastFox 2.32

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
536 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
149
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na przyspieszenie procesu tworzenia rozmaitych dokumentów, notatek oraz innych pism.

Program umożliwia bardzo szybkie wprowadzenie do tekstów przeróżnych elementów. Mogą to być np. długie specjalistyczne określenia, nagłówki w listach i emailach, regularnie powtarzające się w dokumencie frazy (np. „warto zapamiętać”), aktualna data, często wykorzystywane grafiki, sposób formatowania tekstu (np. wypunktowanie z określonymi odstępami i czcionką) a także wiele innych. Fastfox współpracuje z różnymi aplikacjami, m.in. edytorami tekstu (w tym także z Microsoft Word), przeglądarkami internetowymi oraz innymi programami, obsługującymi wprowadzanie tekstu.

Wszystkie wspomniane elementy możemy niemal dowolnie konfigurować – wszystko jest zależne tylko od naszych potrzeb. Może to być np. kilka szablonów wiadomości, które są, z drobnymi zmianami, powielane w korespondencji firmowej – wystarczy określić w programie, po wpisaniu jakich znaków mają być przywoływane poszczególne z nich. Gdy już dokonamy wyboru, będziemy mogli podczas pisania kolejnych maili niejako „wkleić” potrzebny szablon, wpisując w treści podane wcześniej znaki – wówczas wprowadzona zostanie cała podana wcześniej treść (dla przykładu – wpisanie MAIL1 wkleja szablon wiadomości skierowanej do kobiety, zaś wpisanie MAIL2 wkleja szablon wiadomości do mężczyzny). Aplikacja jest znacznie wygodniejsza od schowka systemowego i mechanizmu kopiuj-wklej, ponieważ pozwala na korzystanie z dowolnej liczby szablonów w każdym momencie, bez ciągłego kopiowania do schowka tego, który akurat jest potrzebny. Oprócz prostego wklejania tekstu możemy dodawać też tekstową treść wraz z całym formatowania, obrazki, a także makra, dodające np. bieżącą datę w wybranym przez nas formacie.

Wersja testowa: okres testowy wynosi 14 dni; po utworzeniu drugiego skrótu i wykorzystaniu go pojawia się okno przypominające o konieczności kupna

FastFox

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.